Philips MT MVA 19,5" LED monitor - 200V4QSBR/00 - 1920x1080, 5ms, D-Sub, DVI-D, černý

Kód: 2091
Novinka
Značka: Philips
2 416 Kč 2 923,36 Kč včetně DPH
Skladem

19" LED monitor, 1920x1080, 8ms, D-Sub, DVI-D

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Displej MVA pro široké úhly zobrazení a hluboké úrovně kontrastu

  Displej MVA pro široké úhly zobrazení a hluboké úrovně kontrastu

  Displej Philips AMVA LED používá pokročilou technologii vícedoménového vertikálního vyrovnání, která vám poskytuje mimořádně vysoké poměry statického kontrastu pro neobyčejně živý a jasný obraz. I když snadno zvládá standardní kancelářské způsoby použití, je obzvláště vhodné pro fotografie, prohlížení webu, filmy, hry a náročné grafické použití. Technologie optimalizovaného řízení obrazových bodů umožňuje mimořádně široký pozorovací úhel 178/178, takže nabídne jasný obraz.

 • Displej 16:9 Full HD pro čistý obraz plný detailů

  Displej 16:9 Full HD pro čistý obraz plný detailů

  Na kvalitě obrazu záleží. Běžné displeje poskytují kvalitu, ale vy očekáváte víc. Tento displej nabízí vylepšené rozlišení Full HD 1920 x 1080. Díky rozlišení Full HD zajišťujícímu ostrý detail a vysokému jasu vzniká neuvěřitelný kontrast a realistické barvy, které dodají obrazu na opravdovosti.

 • SmartContrast pro bohaté detaily černé

  SmartContrast pro bohaté detaily černé

  SmartContrast je technologie Philips, která analyzuje zobrazovaný obsah, automaticky nastavuje barvy a řídí intenzitu podsvícení k dynamickému zvýšení kontrastu pro nejlepší digitální fotografie a video nebo hraní her, když jsou zobrazovány tmavé tóny. Pokud zvolíte režim Economy, bude nastaven kontrast a jemně doladěno podsvícení pro přesné zobrazení každodenních kancelářských aplikací a pro snížení spotřeby.

 • SmartControl Lite umožňuje snadné ladění výkonu displeje

  SmartControl Lite je software nové generace pro ovládání monitorů, jehož grafické uživatelské rozhraní je založeno na 3D ikonách. Umožňuje uživateli doladit pomocí myši většinu parametrů monitoru, například barvu, jas, kalibraci obrazovky, multimédia, ID management atd.

 • Ekologicky šetrný displej bez rtuti

  Monitory Philips s LED podsvícením neobsahují rtuť, jednu z nejjedovatějších přírodních látek, která škodí lidem i zvířatům. Díky tomu je snížen dopad na životní prostředí po celou dobu životního cyklu displeje od výroby až po likvidaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monitory
Záruka: 2 roky
Maximální rozlišení: 1920 x 1080 px
Reproduktory: ne
Úhlopříčka: 19"
Vstupy: D-SUB (VGA), DVI-D
Odezva: 8ms
Kontrast: 10 000 000:1
VESA: 100mm x 100mm
Poměr stran: 16:9

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: