Drony

Nejprodávanější

bdrone2
1 890 Kč –16 %
Původně: 1 890 Kč  (–16 %)
1 590 Kč
(1 923,90 Kč včetně DPH)
Detail
vyrp15 5369bar6
2 950 Kč –53 %
Původně: 2 950 Kč  (–53 %)
1 390 Kč
(1 681,90 Kč včetně DPH)
Detail
2 položek celkem
vyrp15 5369bar6
Novinka Tip
2 950 Kč –53 %
1 681,90 Kč včetně DPH
1 390 Kč

Selfie dron. Jeho součástí je 6 osý gyroskop, VYTVÁŘENÍ LETOVÉHO PLÁNU!

Kód: 2182
bdrone2
Novinka Tip
1 890 Kč –16 %
1 923,90 Kč včetně DPH
1 590 Kč

Skládací selfie dron. Jeho součástí je 6 osý gyroskop, automatický návrat, ...

Kód: 1830

Drony (kvadrokoptéry), jsou létající dálkově ovládané modely. Lze je ovládat ovládat přiloženým dálkovým ovládáním nebo i chytrým telefonem. Drony jsou oblíbené hračky jak pro dospělé, tak pro děti. Všechny námi nabízené modely jsou vybaveny kamerou, jejichž obraz je přenášen do mobilního telefonu nebo je nahráván na microSD kartu vloženou do dronu. Doba letu závisí na přiložené baterii, což je obvykle do 10 minut. V případě požadavku na delší let lze pořídit náhradní baterie, které máme také v nabídce.

Použití

Létat s dronem můžete jen tak pro zábavu, ale také pro tvorbu fotografií (i tzv. selfie) či videí z ptačí perspektivy a míst, kam by jste se vlastní nohou nedostali. Využití je zcela na vaší fantazii. 

Pro provoz těchto dronů není potřeba registrace, žádná licence či povolení, ovšem je třeba mít na paměti, že jsou oblasti, kde je s nimi zakázáno létat a je nutné se řídit danými pravidly

 

Doba letu

Doba letu či výdrž se primárně odvíjí od kapacity baterie (akumulátoru) daného dronu. Běžná doba letu u těchto malých dronů je 5 - 10 minut (kapacity baterií od 350mAh - 1000mAh). Poté je potřeba vybitou baterii nabít pomocí dodaného kabelu, který se zapojuje do USB portu, nebo baterii vyjmout, vložit náhradní a vybitou nechat nabíjet. Není doporučeno létat za větrného počasí, jelikož doba letu se snižuje a může se stát, že nebudete schopni dron díky větru ovládat.

 

Funkce

 • klesání 
 • stoupání
 • vpřed
 • vzad
 • boční let
 • 360° flip
 • vznášení
 • změna rychlosti
 • návrat jedním tlačítkem
 • headless mód
 • nastavení výšky letu

Lepší modely mají funkci follow me, kde vás dron "sleduje". 

 

Přenos a kvalita obrazu

Všechny námi nabízené drony mají vestavěnou kameru, s rozlišením od 640x480 až po 1280x720. Obraz je přenášen online pomocí WiFi signálu do mobilního telefonu (zobrazeno na displeji), tabletu, či na monitor, který je u dálkového ovládání. Video a fotky se ukládají do paměti mobilního zařízení. Vybrané modely mají slot na microSD kartu, takže záznam se ukládá na ni. 

 

Ovládání

Ovládání dronu je možné dvěma způsoby. První způsob je ovládaní z aplikace v mobilním zařízení, kde máte tlačítka pro ovládání směru a funkcí. Druhý způsob je pomocí dodaného dálkového ovladače, s funkcí gyroskopu nebo bez. Pokud je s gyroskopem, pak pro změnu směru stačí ovladačem pohybovat do stran a využít joystick. Pro začátečníky je doporučováno létat ve volném prostoru bez překážek.

Vzdálenosti mezi dronem a ovládáním jsou do cca 80m, tento parametr se liší model od modelu.

 

Konstrukce

Dron má konstrukci z rámu a ramen, na kterých jsou motory s vrtulemi. Některých modelům lze ramena s vrtulemi složit (tzv. skládací foldable drony) a výrazně tím snížit jejich velikost. Skládání či rozložení je otázkou vteřin. Složené drony jsou malé a vejdou se pohodlně do větší kapsy či batohu. Vybrané modely mají krabičku či pytlík pro přenos. 

 

Příslušenství

Mezi vybavení patří nabíjecí kabel, náhradní vrtule (u vybraných modelů), čtečka paměťových karet, příručka, manuál či návod k použití

 

Nabízené značky

Máme v sortimentu drony značek Syma, JJRC, FlyTec.